Kilka słów o nas... 
Nazywam się Ewa Daugielewicz. Pracuję zawodowo w branży kamieniarskiej. Hodowla jest moją pasją i hobby, sposobem spędzania czasu wolnego i pozwala mi odpocząć. Psy w moim domu rodzinnym były od zawsze. Były to zazwyczaj różnej wielkości kundelki. Kiedy założyłam własny dom, oczywistym było, że musi się w nim pojawić piesek. Decyzja padła na shih tzu z racji ich cudownego charakteru, dostojności, pięknej szaty i towarzyskiego usposobienia. Później pojawiła się chihuahua z uwagi na ich osobowość, umiejętność okazywania radości, uparty charakterek i malutkie gabaryty. Tym samym w hodowli BEATUS CANES występują te dwie rasy.
Pomysł na prowadzenie hodowli pojawił się w 2012 roku, zaś sama hodowla została założona w roku 2013. W roku 2014 zainteresowałam się wystawami psów rasowych, a od początku 2015 roku biorę w nich regularny udział. Pozwalają one sympatycznie spędzać czas, poznawać ludzi o podobnej pasji oraz na wymianę doświadczeń. Sympatyczna rywalizacja stanowi miły dodatek do tych spotkań.
Wierzę, że moje psy są u mnie szczęśliwe. Myślę, że widać to po ich radosnym usposobieniu, skłonności do figli i chęci do zabawy. Są one zdrowe, wesołe i zadbane. Troszczymy się o nie, by mogły w dobrym zdrowiu dożyć późnej starości.
Z poważaniem
Ewa Daugielewicz - Beatus Canes