Witaj!
Chcielibyśmy poinformować, że w chwili obecnej nie posiadamy dostępnych szczeniąt do sprzedaży. Kolejny miot spodziewany jest na późną wiosnę (2023), więc zachęcamy do regularnego odwiedzania naszych profili społecznościowych, na których będziemy informować o postępach w hodowli oraz zbliżającym się miocie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą hodowlą i zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań!

Aby skontaktować się z hodowlą, prosimy dzwonić pod numer telefonu: (+48) 535 503 272. Pamiętaj, że informacje o szczeniętach oraz rezerwacje są udzielane wyłącznie osobom pełnoletnim. Z tego powodu nie przyjmujemy rezerwacji szczeniąt przez e-maile, sms-y ani komunikatory. Preferujemy kontakt telefoniczny, jednak jeśli nie jesteś w stanie prowadzić rozmowy głosowej, możesz wysłać do nas sms-a z informacją na ten temat.

Nasza hodowla działa zgodnie z przepisami polskiego prawa i jesteśmy legalnie zarejestrowani. Możesz zweryfikować nasze dane NIP 695 142 91 60 oraz REGON 366378574. Nasza hodowla jest zarejestrowana pod numerem 02059901 w Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej. Aby skontaktować się z nami, prosimy dzwonić na wyłącznie jeden numer telefonu: (+48) 535 503 272. Nie publikujemy ogłoszeń z innymi numerami telefonów. W tej chwili nie mamy żadnych ofert sprzedaży na portalach takich jak OLX czy Allegro, jednakże zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi aktualnościami.
 

szczeniaki shih tzu